Izolacja Natryskowa

..:: PODSTRONA W ROZBUDOWIE ::..

Nowa jakość

Ekologiczna izolacja w budownictwie mieszkaniowym Sealection to pianka do natrysku hydrodynamicznego, wyznaczająca nowe standardy jakości i efektywności energetycznej w budownictwie jednorodzinnym. Nasza półsztywna izolacja poliuretanowa o otwartych komórkach, charakteryzująca się szybką aplikacją, prezentuje całkiem nowy poziom w dziedzinie izolacji termicznych i akustycznych.Otwarte komórki pianki spełniają trzy cele:

  • podnoszą sprawność energetyczną budynków, dostrzeganą w comiesięcznych niższych kosztach ogrzewania
  • zabezpieczają przed pyłem i kurzem
  • redukują hałas

Sealection jest oparty odnawialnych surowcach naturalnych. Tworzy energooszczędną bezszwową-jednolitą izolację cieplną, bez mostków termicznych. Dwuskładnikowa formuła Sealection redukuje wilgoć i utratę ciepła w budynkach, tworząc zdrowe, czyste i ciche środowisko domowe.

  • Błyskawiczne nakładanie przy minimalnych nakładach roboczych
  • Izolacja termiczno-akustyczna
  • Dobra przyczepność do wszelkich podłoży drewnianych, betonowych i metalowych
  • Zastosowanie w konstrukcjach drewnianych budynków (domki „kanadyjskie”)
  • Zastosowanie na poddaszach użytkowych i ściankach działowych (również w biurowcach)
  • Najbardziej ekologiczny produkt na rynku

Wysoka efektywność i oszczędność

Od kilkunastu lat SEALECTION 500 stanowi standardowy produkt Demilec (USA) LLC z linii produktów wiodących w przemyśle izolacyjnym. To ekologiczna szybka w montażu izolacja, która zapewnia doskonałą efektywność, wygodną i szybką instalację dochodzącą do 400 m2 dziennie oraz oszczędność pieniędzy dla wykonawców, inwestorów i użytkowników. Poliuretanowa formuła Sealection 500 redukuje straty energii wypełniając szczeliny, dziury i łączenia. W związku z tym wykonawcy są w stanie dopasować systemy HVAC (Systemy klimatyzacji i wentylacji) większych powierzchni mniejszymi nakładami. W niektórych przypadkach wielkość urządzeń HVAC została zredukowana aż do 40 %, a koszty ogrzewania i klimatyzacji aż o 50 %.

Wentylować czy nie wentylować

Zaizolowanie dachu do jego szczytu oraz zamknięcie kratek wentylacyjnych to odpowiednie podejście w celu zredukowania pokładów wilgoci w domach i budynkach. Można to uzyskać poprzez usunięcie izolacji ze stropodachu i nanosząc Sealection 500 na wewnętrzną połać dachu aż do kalenicy, zamykając go szczelnie. Pozwala to zatrzymać wilgoć napierającą z powietrzem z zewnątrz, przedostającą się na poddasze a następnie do domów i budynków.

Dożywotnia gwarancja

Aby zapewnić wykonawcom i właścicielom budynków najlepsze właściwości natrysk Sealection 500 powinien być wykonany przez firmy posiadające certyfikat autoryzacji wydany przez Polską Grupę Izolacji Natryskowych (PGIN) w zakresie stosowania pianek do izolacji termiczneji akustycznej w technologii Demilec. Sealection 500 zapewnia minimalne zużycie energii i przepływ wilgoci.

Przyjazna dla środowiska

Sealection 500 nie zawiera freonów niszczących warstwę ozonową, azbestu, substancji rakotwórczych i alergologicznych.

Efektywność energetyczna

Sealection 500 uszczelnia przed wiatrem, eliminuje mostki termiczne, które są główna przyczyną strat ciepła oraz utrzymuje stałą temperaturę co daje większą wydajność energetyczną.

Lepsza izolacja hałasu

Szczelna izolacja nie pozwala aby powietrze przenosiło hałas. Jest to pożądane w takich pomieszczenia jak biura, sale lekcyjne, sypialnie, pralnie, kina domowe oraz ciągi wodnokanalizacyjne.

Zdrowiej i Czyściej w Domu

kurz, alergeny i drobnoustroje nie przedostają się zapewniając lepszą jakość życia w czystym i zdrowym otoczeniu. Powietrze wewnątrz budynku jest bardziej czyste niż na zewnątrz.